|
|
|
|
Hej! Tips med solglasögon! Helst märken, och stora :P Tacksam för svar:)
|
|
keey, märke spelar inte så stor roll för mig men det är völ kul o ha :) Men ja tycker att glasögonen ska vara stora!!
|
|
när det gäller märken tycker jag nog att chanel gör snyggast. just nu. dock skulle jag aldrig kunna lägga så mycket pengar på ett par märkessolglasögon när det finns så många snygga, billiga varianter. ett tips är att kolla på Glitter, dom har många fräscha & prisvärda modeller i mycket bra kvalitet :)
|
|
Jag tycker helt klart Gucci och Dior gör snyggast solglasögon =) Visst de kostar mycket men jag tycker att det är värt det. Jag själv hatade alltid mina glasögon jag köpte (de billiga) Men nu när jag köpte "dyra" så älskar jag dom... Men visst det e ju inte så för alla... Klart att man kan ha ej märkes glasögon. Allt hänger på vad man trivs i och vilka modeller som passar... Jag gillar Diors och Guccis glasögon, Ett bra ställe fins i Malmö: Brillor och sånt, heter det. Men glasögon finns ju överallt! =)
|
|
chanel och dior gör snyggast solglasögon ! dock vill man kanske inte slänga ut en förmögenhet på solglasögon, men Lindex överraskade mig totalt med helt okej solglasögon ! ta dig en titt där :)
|
|
12 Juli |
användarens nogghemsida raderad
(Gäst)
|
|
Hrm, som någon annan sa så håller jag med om att Gucci, Dior, Armani gör heta saker. Älskar själv solglasögon och köper nya ofta. Har nu som många andra fastnatt med modeller som Diesel gjort.
|
|
18 Juli |
användarens nogghemsida raderad
(Gäst)
|
|
Jag har ett par stora solbrillor från H&M som jag älskar mest av alla mina solbrillor. De är bättre än Dior brillor.
|
|
jag köpte ett par jättesnygga solglasögon på h&m! men även äkta fina pilotbrillor från stora mörka från channel.
|
|
vad snyggt!!
|
|
Dior gör ju utan tvekan de snyggaste modellerna!
|
|
föredrar mina biker-brillor som jag köpte i Agia Napa, och ett par från tripple-X (svensk design), väldigt oklassiska och inte moderna på något sätt. men enligt mig - snygga
|
|
26 Sep |
användarens nogghemsida raderad
(Gäst)
|
|
Min rä köpta från PILGRIM! för 1500kr. Sedan har jag ett till par som kostade 3000kr.det var ngt dyrt märke minns ej vad det hette.
PÅ bilden;Mina PILGRIM solbrillor .P
|
|
30 Nov |
användarens nogghemsida raderad
(Gäst)
|
|
|